Video návody

Založení účtu soukromého prodejce - http://youtu.be/z5JOSfl7XbY

Vložení inzerátu a jeho zveřejnění - http://youtu.be/sFjdzzB72dc

Upgrade na profesionální prodejce + platbahttp://youtu.be/AuDvnFah5ko

Zjednodušené vyhledávání mezi inzeráty - http://youtu.be/YguKr7WMLmk

Rozšíření vyhledávání mezi inzerátyhttp://youtu.be/nO2vqxvtEBQFAQ

Kolik inzerátů mohu vložit?

Soukromý prodejce má možnost vložit 1 inzerát měsíčně zdarma. Každý další inzerát je zpoplatněn dle ceníku. Vložení inzerátu je podmíněno zjednodušenou registrací.

Profesionální prodejce po zaplacení paušální platby dle ceníku může vkládat neomezené množství inzerátů do všech kategorií – auto, moto, nákladní atd.


Kde je možné administrovat moje kontaktní a fakturační údaje?

Kontaktní a fakturační údaje je možné upravovat po vašem přihlášení k účtu v sekci Můj účet/Můj profil. Zde je možné jak stáhnout fakturu za zaplacené služby, tak i provést úhradu platby na další období.


Kde mohu editovat nebo mazat inzeráty?

Vámi zadané inzeráty je možné upravovat nebo mazat po vašem přihlášení k účtu v sekci Můj účet/Přehled inzerátů. Pro jednodušší a rychlejší vkládaní opakujících se inzerátů je možné využit funkce šablony. 


Musím zadávat polohu nabízeného vozidla?

Vložení polohy vámi inzerovaného vozidla je nezbytné pro zajištění správnosti vyhledávacích funkcí a plánovače trasy pro případného zájemce. Není však nezbytné zadávat úplnou adresu pokud se obáváte krádeže vozidla. Povinný údaj je pouze město a PSČ.


Mohu zveřejnit svůj inzerát na sociálních sítích?

Ano, každý inzerát je možné šířit na sociálních sitích jako Facebook. Stačí adresu vašeho inzerátu vložit přímo do vaší Facebookové stránky  (např. "http\\http://www.slevocar.cz/view/29"). Facebook si již sám stáhne úvodní fotku, název a popis inzerátu. 


Mohu vrátit zpět svůj profil od profesionálního k soukromému prodejci?

To bohužel nelze. Pokud jste omylem upgradovali svůj profil ze soukromého prodejce na profesionálního, ztrácíte možnost vložit 1 inzerát měsíčně zdarma. 

Způsob, jak se vrátit zpět od profesionálního prodejce k soukromému lze provést pouze kompletním smazáním vašeho profilu v sekci Můj účet/Můj profil "Zrušit účet" a opětovnou registrací soukromého prodejce. Tímto postupem však také ztratíte všechno vaše nastavení, uložené inzeráty, šablony atd.


Ve svém autobazaru používám systém AutoSoft, je možné propojení s vaším systémem?

Ano, náš systém umožňuje synchronizaci dat se systémem AutoSoft. Vlastní propojení ale musí provést a otestovat náš administrátor. V případě zájmu o propojení nás prosím kontaktujte.